Potrebujete zaujať? Investujte do kvalitného termolisu

Okrem zamestnancov potrebuje podnik aj dobrú reklamu. Všade naokolo sa píše o tej digitálnej. Online marketing je samozrejme na nezaplatenie, no občas potrebujete aj niečo hmotné. Niečo, čím sa môžete prezentovať aj na kongrese, mítingu alebo výstave. V takomto prípade je dobré mať po ruke špeciálne tlačiarenské zariadenie termolis alebo rezací ploter. Všetko dôležité si o nich teraz povieme.

Prečo práve termolis?

Termolis je v podstate ako tlačiareň, ktorá však nevyužíva iba papier, ale iné špecifické materiály, pri ktorých použitie klasickej tlačiarne neprichádza do úvahy. Termolis je špeciálny lis, ktorý pri správnom tlaku a teplote prenesie na tričko, čiapku, puzdro od mobilu alebo tašku vami vytvorený obraz. Výhodou je detailné spracovanie, kvalitné farby, životnosť a efekt. Reklamné predmety vyrobené cez špeciálnu tlačiareň na tričká alebo iný textil sú jednou z najdôležitejších pomôcok, ktoré váš marketing jednoducho potrebuje.

Pre väčší formát reklamy vyskúšajte rezacie plotre

Ani rezací ploter nie je na škodu. Je to nevyhnutná súčasť offline marketingu, vďaka ktorému sa nemusíte obracať na žiadnu špecializovanú marketingovú agentúru, ale všetko si zakúpením tohto univerzálneho prístroja zabezpečíte sami. Objednať rezací ploter si môžete pre klasické, ale aj veľkoformátové reklamy, vďaka ktorým bude výroba banerov alebo iných foriem reklamných prostriedkov oveľa jednoduchšia a bez zbytočných nákladov. Napriek nízkej cene majú rezacie plotre vysoké technické vlastnosti. Sú spoľahlivé, ľahko ovládateľné a spracujú všetky typy fólií s vysokou presnosťou. Tí, ktorí sa zaoberajú výrobou suvenírov a propagačných produktov musia toto zariadenie mať, pretože s ním dokážu vytvoriť nejedno originálne dielo alebo produkt hodný predaja. Stačí sa len presvedčiť.

Publikované: 30. 10. 2019

Kategória: Praktické rady

Autor: Viola Vondráková