To najlepšie potešenie a zábava pre vaše telo

Hovoriť o intimite je pre mnohých ľudí chúlostivé a pri navodení témy sexu, pociťujú ostych. Pre bezproblémové fungovanie a zachovanie životne dôležitých funkcií v živote človeka, to ale nie je správna cesta. Sex je potrebou, ktorá, ak nie je uspokojená, môže spôsobiť dotyčnej osobe aj mnohé zdravotné problémy. Ak sa im chcete vyhnúť a užívať si radosť zo života naopak plným dúškom, ste na dobrej adrese.

Spôsob, ako si zjednodušiť príjemnú formu komunikácie

Erotická komunikácia medzi partnermi niekedy závisí od takých faktorov, ako je schopnosť rýchlej sexuálnej reakcie, alebo inak povedané navodenie vzrušenia. Možno ste ale doteraz nezistili, že ženské telo sa vzruší oveľa pomalšie ako mužské. Dobrou správou ale je, že existujú spôsoby, ako sa dá niektorým veciam v tomto smer veľmi rýchlo a jednoducho pomôcť a premeniť niekedy nudný sex na očarujúce chvíle pre oboch partnerov. Žiadna chémia ani podporné prostriedky – obyčajné vibračné vajíčka.

Erotické pomôcky

Hračky pre dospelých sa nekupovali všetkým vždy tak jednoducho. Dnes si ich ale pri objednaní z internetu môžete nechať doručiť domov, bez toho, aby doručovateľ zistil o čo ide. V diskrétnom obale a bez najmenších náznakov na dôvod k ostychu pri jej preberaní. Dôležité je, že vám pomôžu uspokojiť vaše intímne potreby a spríjemniť, alebo dokonca spestriť spoločné chvíle s partnerom. Stačí sa len presvedčiť a objednať si Venušine guličky priamo z domu.

Produkty, ktoré môžu účinok a emócie ešte zvýšiť

Za klasické afrodiziaká sa považujú určité druhy potravín a éterických olejov, a to:
  • lahôdky - čierny kaviár, mäkkýše (mušle, ustrice);
  • aromatické cukrovinky s obsahom kakaa, vanilky, škorice (čokoláda, vanilkový krém, káva so škoricou);
  • korenie v potravinách a nápojoch - muškátový oriešok, klinčeky, šafran;
  • niektoré ovocie a bobule - banán, avokádo, jahoda;
  • esenciálne oleje z ruží, jazmínu, sandálového dreva a ylangu.
Obaja partneri môžu zlepšiť svoje sexuálne zdravie tým, že jedia orechy (mandle, kešu) a niektoré druhy zeleniny, ako je zeler, sladká cibuľa a paprika. Táto zelenina zosilňuje sexuálnu túžbu, pretože je prirodzenými stimulátormi funkcií pohlavných orgánov. Okamžitý účinok ale nečakajte, prejavuje sa pri pravidelnejšej konzumácii. Za vyskúšanie ale tieto rady rozhodne stoja. Erotické pomôcky vám môžu zmeniť intímny život k lepšiemu!

Publikované: 26. 09. 2018

Kategória: Lifestyle

Autor: Viola Vondráková