Registračné sídlo vám poskytne tie najlepšie podmienky

Okrem náročnosti podnikania, musia budúci majitelia svojich firiem čeliť aj množstvu iných problémov. A jedným z nich je aj otázka registrácie. Pred založením novej firmy a zápisom do Obchodného registra by mala mať spoločnosť svoje sídlo. My vám ponúkame také, ktoré vám poskytne tie najlepšie podmienky a zjednoduší celé podnikanie.

Registračné sídlo, za ktoré nepreplatíte

Nájsť si v meste klasickú kanceláriu za lacný peniaz nebude jednoduché. Tieto priestory sú väčšinou reprezentatívne a na prevádzku náročné. Okrem toho nemusíte mať na jej riadenie ani čas. Preto si väčšina začínajúcich podnikateľov vyberá sídlo spoločnosti, ktoré je pre nich najlepším zázemím. Mesačne zaň zaplatíte už od 9 €, a pritom vám poskytne všetok potrebný komfort. S virtuálnym sídlom získate aj potrebné označenie a adresu pre registráciu firmy. Korešpondencia, ktorá vám sem príde bude posielaná na vami zadanú adresu. Tiež sa o nej dozviete viac zo skenu alebo fotografie. V prehľadnom online evidenčnom systéme nájdete aj údaje o odosielateľovi. O jej doručení vám príde informácie v e-maili alebo sms, tak, ako si to nastavíte.

Neprídete o súkromie a čas

Podnikatelia, ktorí nemajú možnosť si v meste prenajať klasickú kanceláriu riešia často tento deficit zriadením sídla na súkromnej adrese. Nie je na tom nič zlé, no väčšina členov domácnosti môže prísť o svoje súkromie. S novým registračným sídlom máte tento problém vyriešení, bez ohľadu na to, v akom regióne podnikáte. S pribúdajúcimi zákazníkmi býva vo firme na administratívne činnosti času menej, s registračným sídlom môžete vyriešiť aj tento problém. Môžete sa venovať svojmu podnikaniu a administratívu tohto tipu nechať na služby virtuálneho sídla. Vyskúšajte a uvidíte, že to naozaj funguje jednoducho a veľmi rýchlo.

Publikované: 30. 10. 2019

Kategória: Financie a podnikanie

Autor: Viola Vondráková