Investičné zlato s garanciou: Švajčiarske zlaté zliatky Argor-Heraeus s hologramom

Investovanie do zlata je tradičným spôsobom, ako chrániť svoj majetok a diverzifikovať investičné portfólio. V tomto článku sa zameriame na jedinečnú výhodu investičných švajčiarskych zlatých zliatkov s hologramom od renomovanej rafinérie Argor-Heraeus. Tieto zlaté tehličky nielen symbolizujú bezpečné investície, ale taktiež poskytujú zákazníkom istotu v garancii rýdzosti a pôvodu. Prečo je toto investičné zlato rozumnou voľbou pre každého?

Rafinéria Argor-Heraeus, známa svojimi vynikajúcimi štandardmi a dlhoročnou tradíciou v spracovaní drahých kovov, vyrába švajčiarske zlaté zliatky, ktoré sú považované za jedny z najlepších na trhu. Jedným z kľúčových prvkov, ktorý robí tieto zliatky výnimočnými, je hologram, ktorý je razený do zadnej strany zliatku.

Tento hologram nie je obyčajnou nálepkou, ktorú by sa dalo odstrániť a preniesť na iný zliatok. Je nedeliteľnou súčasťou zlatej tehličky, čo poskytuje kupujúcim istotu, že investujú do rýdzeho zlata. Táto inovatívna technológia využíva laserové gravírovanie a špeciálnu holografickú techniku nazývanú Kinebar®. Tento termín je chránená obchodná známka spoločnosti UBS (Union Bank of Switzerland) a zahŕňa aplikáciu difrakčného bezpečnostného prvku, tzv. kinegramu.

Kinebar mení obrys aj farbu pri pohybe zliatkom, čo je vďaka patentovanej technológii. Zaisťuje to, že hologram nemožno ľahko kopírovať, čo predstavuje výraznú ochranu pred falšovaním. Samotný názov „kinegram“ pochádza z gréckych slov „pohyb“ a „písané“, čo odkazuje na schopnosť obrazu meniť svoj vzhľad pri pohybe.

Významným faktom je, že hologram na švajčiarskych zlatých zliatkoch od Argor-Heraeus nie je jediným bezpečnostným prvkom. Zliatky majú tiež identickú prednú stranu s tými bežné produkcie, čo zaisťuje ich autentickosť.

Je dôležité zdôrazniť, že pridaná hodnota hologramu a ďalších bezpečnostných prvkov nie je spojená s výrazným navýšením ceny. Tieto zliatky sú dostupné za konkurencieschopné ceny, čo znamená, že investori môžu získať nielen bezpečné a garanciou podložené zlato, ale aj za rozumné náklady.

Pre tých, ktorí hľadajú spoľahlivý spôsob investovania do zlata, sú švajčiarske zlaté zliatky od rafinérie Argor-Heraeus s hologramom jasnou voľbou. Vďaka kombinácii tradície, inovácie a garancie rýdzosti ponúkajú tieto investičné zlaté tehličky investori pokoj a istotu, že ich investícia je pevne založená na autentickom a bezpečnom kove.

Ak máte záujem o tieto unikátne švajčiarske zlaté zliatky s hologramom, môžete ich zakúpiť v e-shope Zlatovna.cz. Táto platforma sa vyznačuje širokým výberom, skvelými cenami, a navyše ponúka garanciu výkupu, garanciu rýdzosti a garanciu pôvodu. Nechajte svoje investície rásť s jedinečnými švajčiarskymi zlatými zliatkami od Argor-Heraeus.

Publikované: 28. 11. 2023

Kategória: Financie a podnikanie

Autor: Terezie Stýblová