Chcete ušetriť na kancelárskych priestoroch? Vyberte si virtuálne sídlo

Vysoké ceny za prenájom a kúpu kancelárskych priestorov prinútili viacerých podnikateľov uvažovať o alternatíve, ktorá ich finančne nezruinuje a zároveň im poskytne to, čo pre svoj biznis potrebujú. Skvelou alternatívou k predraženým kanceláriám môže byť práve lacnejšie virtuálne sídlo, ktoré začínajúci podnikatelia využívajú vo veľkom. Mesačne im pomáha ušetriť niekoľko stoviek eur.

Môžete si ho vybrať ešte pred založením firmy

Virtuálne sídla sú vhodné najmä pre začínajúce firmy, ktoré nemajú dostatok finančných prostriedkov, aby si mohli dovoliť predražené kancelárske priestory. Ak vás ešte len čaká zakladanie vlastnej s.r.o. a práve hľadáte ideálne priestory na podnikanie a na registračné sídlo svojej firmy, odporúčame vám vybrať si radšej virtuálne sídlo. Ako začínajúci podnikateľ nepotrebujete veľké priestory na podnikanie a vykonávanie podnikateľských aktivít zvládnete aj z domácej kancelárie. Vyhnete sa nákupu drahej techniky, osvetlenia, kancelárskeho nábytku a nebudete musieť platiť žiadne upratovacie služby.

Nachádza sa na najlepších bratislavských adresách

Ktorý podnikateľ by nechcel mať sídlo v hlavnom meste, kde sa sústredí najviac ľudí vrámci celého Slovenska? Ak po tom túžite, máte možnosť využiť výhodný prenájom sídla na lukratívnych bratislavských uliciach. Všetky virtuálne sídla ponúkané spoľahlivými firmami ponúkajú virtuálne sídla na lukratívnych adresách v hlavnom meste. Niektoré dokonca ponúkajú aj také, ktoré sa nachádzajú v historickom srdci Bratislavy – na Konventnej ulici a na Michalskej ulici v tesnej blízkosti Michalskej brány.

K virtuálnemu sídlu získate automaticky aj ďalšie služby

Ak sa rozhodnete prenajať si virtuálne sídlo a registrovať svoju firmu na danú adresu, automaticky získate k tejto službe aj ďalšie služby. Získate uschovávanie, archivovanie a preposielanie prijatej pošty a v prípade potreby máte možnosť využívať kompletne zariadené zasadacie priestory, ktoré využijete najmä vtedy, ak máte dôležité stretnutie s klientom a neradi by ste pracovné záležitosti riešili v hlučných reštauračných zariadeniach.

Publikované: 24. 08. 2018

Kategória: Financie a podnikanie

Autor: Viola Vondráková