Zahradzovacie stĺpiky zamedzia vstupu aj vjazdu

Vymedzovací systém sa hodí pre širokú škálu priestorov. Všade tam, kde je potrebné zaistiť, aby do danej miestnosti alebo sektora nikto nevstupoval alebo nevchádzal.

Zamedzenie vstupu pomáha s orientáciou v priestore

Zahradzovací stĺpik sa hodí všade tam, kde je potrebné zamedziť vstupu aj vjazdu. Ľuďom, ktorí sa tu pohybujú, tak bude uľahčená orientácia v danom prostredí, pretože na prvý pohľad spoznajú, že práve tadiaľto sa nemajú vydávať. Stĺpik môžu odprevadiť aj výstavné systémy, na ktorých bude potrebná informácia o správnej ceste.

Lanové zábrany, kužele aj mobilné zábrany

Pri riešení zamedzenia vstupu alebo vjazdu môžete brať do úvahy všetky možnosti, ktoré sa ponúkajú, a vhodne ich kombinovať. Existujú zahradzovacie stĺpiky s pásom, nástenné kazety, ale aj lanové zábrany alebo plastové stĺpiky. Niektoré zábrany sú čisto mobilné, vrátane príslušenstva. Iné je možné zabudovať do rázu priestor. V miestach s vjazdom vám pomôžu dopravné kužele, s pomocou ktorých sa ľahko zbavíte nechcenej dopravy v danom smere.

Vyberte si svoju vlastnú farbu

Stĺpiky so zábranami vstupu sú dostupné v mnohých farbách. Môžete ich teda prispôsobiť k vašim firemným farbám. Vybrať si ale samozrejme môžete nástenné kazety na zabránenie vstupu do priestorov.

Chcete príslušenstva?

Pre zahradzovacie stĺpiky je možné si zaobstarať aj vhodné príslušenstvo. Napríklad k stĺpikom sa môže hodiť zamatové lano so striebornými koncovkami a karabínami, a to v dĺžke jeden a pol metra. Samozrejmosťou je rovnaký tovar so zlatými koncovkami. Potrebujete radšej pletené lano v mnohých farebných podobách? Vyberte si farbu karabínky aj koncovky a môžete ich začať ihneď používať. V mnohých priestoroch sa hodí aj informačný rámček pre stĺpiky s opaskom. Zahradzovacie prvky pomáhajú ľuďom s orientáciou v priestore, vám zase v tom, aby do niektorých priestorov nevnikli nepozvaní návštevníci.

Publikované: 30. 09. 2022

Kategória: Auto/moto

Autor: Viola Vondráková