Potrebujete si rýchlo založiť spoločnosť? Za 24 hodín môže byť vaša

Moderný svet funguje na komerčnom základe - je tvorený malými podnikateľskými nápadmi, veľkými obchodnými projektmi a obchodnými gigantmi. Celý svet je plný podnikania a úspechu, ktorý sa dá vďaka nemu dosiahnuť. Potrebujete však na to jednu veľmi dôležitú vec. Vlastnú spoločnosť, pod ktorej menom vám to pôjde veľmi hladko. Tak, ako napríklad založenie formou ready made firmy, ktorú môžete získať už behom niekoľkých hodín.

Aktuálna ponuka firiem, z ktorých máte na výber

Vedeli ste o tom, že čas, ktorý bude potrebný na registráciu vašej novej spoločnosti k DPH je až dva mesiace? A to je ešte ten lepší prípad, kedy vám úradníci vo vašom okrese s tým nebudú robiť žiadne problémy. Ak máte ale na ruke dobrý projekt, s ktorým sa dlho čakať neoplatí, pretože vás termíny nepustia, určite budete hľadať kompromis v podobe známostí a protekcie. To si dnes ale môžete odpustiť! Stačí si vybrať z aktuálnej ponuky dostupných ready made s.r.o. Nikomu tak nebudete zaviazaný a môžete si užívať prospech z podnikateľskej činnosti už behom 24 hodín. Ide o spoločnosti, ktoré sú registrované k DPH, teda okamžite podnikáte ako platiteľ DPH. Takéto spoločnosti nemajú žiadne záväzky ani pohľadávky, čo znamená, že sú na 100 % čisté. Výhodou je aj základné imanie, ktoré je splatené v plnom rozsahu.

Spojte výhodné založenie s prenájmom virtuálneho sídla

Bez sídla spoločnosti sa nepohnete nikam, pretože sa vďaka nemu zapisuje vaša nová spoločnosť do Obchodného registra. Zákon ale povoľuje aj formu toho virtuálneho, ktoré je samozrejme lacnejšie a vo svojom riadení aj pohodlnejšie, pretože si nevyžaduje vašu neustálu pozornosť. Prenajať si virtuálne sídlo v Bratislave má niekoľko výhod, a to nielen pre začínajúcich podnikateľov. Prenájom za služby, ktoré vám poskytne, je až 10 – násobne nižší, takže ušetrené investície môžete otočiť na niečo iné a možno pre vás dôležitejšie. Okrem toho ale vďaka nemu získate aj ďalšie výhody:
  • dokonalá anonymita spoločnosti v hlavnom meste;
  • prestíž;
  • môžete využiť reprezentatívne rokovacie miestnosti;
  • je to ideálne prostredie pre tých najlepších;
  • môžete oddeliť svoj osobný život od toho pracovného a mnohé iné.
Začnite teda podnikať s rozumom a vyberte si z ponuky ready made firiem, ktoré sú vám k dispozícií takmer okamžite a môžu byť zároveň umiestnené na tom najlepšom sídle.

Publikované: 29. 07. 2018

Kategória: Financie a podnikanie

Autor: Viola Vondráková