Riešite bývanie v Bratislave? Nevzdávajte sa svojich snov!

Bytová otázka je jednou z hlavných tém na celom Slovensku. Je voľných bytov málo alebo veľa? A sú tie, čo sú momentálne voľné, vôbec cenovo dostupné? Tieto a ďalšie otázky si pokladajú aj ľudia, ktorí si zariaďujú bývanie v Bratislave. Vďaka projektu Premiére možno nájdu presne to, čo hľadajú. Projekt Premiére patrí medzi horúce a atraktívne novostavby v Bratislave. Stojí za ním silná developerská spoločnosť Finep, ktorá chce nadviazať na úspech ružinovskej Jégého aleje. Podarí sa jej to? K úspechu má aj tentoraz nakročené viac než sľubne.

Čo je Premiére a kde ho nájsť?

Ak hľadáte byty na predaj v Bratislave, skôr či neskôr by ste sa pravdepodobne dostali aj k projektu Premiére. Jedná sa o 23 podlažný obytný komplex, ktorý ponúka obytné jednotky s rozmermi 32 až 125 m2, pričom každá disponuje vlastnou lodžiou, terasou alebo balkónom. Dom sa nachádza na Šancovej ulici, teda v atraktívnej lokalite Starého Mesta, vďaka čomu ponúka viacero výhod.

Výborná poloha zaručuje mobilitu

Veľmi kvalitná je napríklad dopravná obslužnosť daného miesta. Šancová je jednou z bratislavských dopravných tepien a ako taká má skvelé napojenie na diaľnicu D1, letisko Milana Rastislava Štefánika či hlavnú železničnú stanicu. V blízkom okolí sa navyše nachádza viacero zastávok MHD, premávajúcej v niekoľko minútových intervaloch. Doprava z bodu A do bodu B teda nie je žiadny problém.

Občianska vybavenosť ako aspekt moderného bývania

Pod značkou Premiére sa stavajú nové byty v Bratislave, ktoré zaujmú aj svojim okolím. Len niekoľko minút pešej chôdze sú od komplexu vzdialené obchody, reštaurácie, rekreačné zóny, ale aj zariadenia pre deti. Práve občianska vybavenosť je jedným z bodov, ktoré sú pri tomto projekte cenené najviac. Pretože bývanie netvorí len štvorica stien, ale aj možností na okolí.  

Publikované: 29. 09. 2018 / Aktualizované: 07. 06. 2023

Kategória: Bývanie

Autor: Viola Vondráková