Nástroje a zariadenie do skladu, určené na jednoduchú manipuláciu tovaru

Pohodlnosť online nakupovania je dnes vysoko cenená. Len málokto si však uvedomuje, že cesta objednaného tovaru k zákazníkovi si musí prejsť náročným procesom. Aby sa ale pritom jeho kvalita nijako nezhoršila a dostal sa výrobok pred vaše dvere včas, je nutné mať výbavu, ktorá sa postará o množstvo akéhokoľvek tovaru.

Zvieracie kliešte

Práca v sklade si vyžaduje určitú mieru automatizácie, o ktorú sa starajú špeciálne stroje. Jedným z tých, ktoré obsluhuje človek a pomáhajú s premiestňovaním ťažkých bremien a iného rozličného objemného tovaru, sú aj univerzálne zvieracie kliešte.

Uhol kliešťov alebo vidlíc sa dá nastaviť, môžu sa otočiť o 360°, sú k dispozícií so závislým alebo nezávislým posuvom a manuálne otočnými vidlicami. Aj vďaka nim bude vaša práca lepšia, efektívna a pohodlnejšia.

Podobným mechanizmom prídavného zariadenia, pomocou ktorého dokážete manipulovať s ťažším nákladom, sú aj špeciálne čeľuste na balíky.

Vďaka nim zvládnete prácu s balíkmi z rozličných materiálov. Nerozhoduje ani množstvo alebo objem. Čeľuste sú pevné vodiace profily tvaru T, ktoré disponujú vysokou odolnosťou a dlhou životnosťou.

Aby bola ale manipulácia s balíkmi naozaj jednoduchá, spodné hrany nábehových hrán sú odolné proti oteru zosilnenou vrstvou materiálu.

Samozrejme, takéto prídavné zariadenia je pre stopercentnú kvalitu a dobre odvedenú prácu nutné kupovať a hľadať jedine u profesionálov. A práve firma Čemat takýmto odborníkom rozhodne je. Tu nájdete všetko potrebné pre stavbu, ako aj zariadenie do skladu. Moderné a potrebné prídavné zariadenia, ktoré vám s prácou pomôžu bez výrazného obmedzenia. Tak sa o tom presvedčte.

Publikované: 24. 09. 2020

Kategória: Technika

Autor: Viola Vondráková