Drevené aj plastové okná Bratislava – to je CEDERA

Okná majú v našich domovoch mnoho funkcií. Čaká vás výber okien? To budete určite zvažovať ich estetickú funkciu, tepelnoizolačné vlastnosti, náročnosť na údržbu aj cenu. Dobre vám poradí a okná na kľúč dodá firma CEDERA. Firma CEDERA je synonymom pre drevené, drevohliníkové aj plastové okná Bratislava. Dodáva dvere – plastové, drevené, aj z hliníkových profilov. Ak sa obrátite na firmu CEDERA, rozhodne vám neodporučí len jeden typ okien preto, že práve tie predáva. Dostanete kompetentné rady, či zvoliť hliníkové, plastové, alebo drevené okná. Podobné to bude u dverí.

Plastové okná prinášajú najlepší pomer cena/výkon

Plastové okná majú dlhú životnosť a dobré estetické vlastnosti. Zo všetkých okien sú najmenej náročné na údržbu. V podstate ich okrem umytia a pravidelného servisu kovania nečaká žiadna údržba. Podobné výhody ponúkajú plastové vchodové dvere. Plastové dvere a okná nemusia byť len biele. Vďaka fóliovým dekorom môžu aj okná z plastu pomerne verne imitovať drevo, či prekvapiť s domom zladenou farbou.

Keď je pre vás drevo jedinou možnou voľbou

Niekto nedá na pravé drevo dopustiť. Moderné drevené okná, tzv. eurookná, sa dnes nekrútia a zjednodušila sa tiež ich údržba. Napriek tomu úplne bezúdržbové nie sú. Ideálne je pravidelné pretretie vhodnými ochrannými prostriedkami podľa odporučenia výrobcu a predajcu. Ich životnosť sa však len ťažko bude pomeriavať s životnosťou domu. Drevené okná CEDERA sú však krásne, prírodné, mimoriadne kvalitné, a kto si chce dopriať krásne okná, určite by si ich mal vybrať. Zaujímavou možnosťou sú drevohliníkové okná. Tie zvnútra ponúkajú zážitok z prírodného dreva, z vonkajšej strany je okno celouzavreté hliníkovým profilom.

Zvažujete investíciu do rekonštrukcie okien?

Rozhodne s ňou neváhajte. S novými oknami a dvermi získate pomocníkov pre šetrenie energiami. Až 70 % tepla totiž z interiéru uniká cez zle zaizolované okná a dvere. Investícia do kvalitných sa tak rýchlo vráti. Dobré ceny a kvalitu vám ponúkne CEDERA.

Publikované: 18. 11. 2022

Kategória: Bývanie

Autor: Viola Vondráková